Ana içeriğe geç

BAYT B2B

Bayt B2B Uludem teknoloji olarak kullanıcılarımıza onlarca profesyonel modüllerimiz iskonto modülü, sipariş modülü, Ödeme Modülü cari hesap modülü ve Plasiyer modülü vb. Bayt B2B’lerinizin yönetimini her platformdan kontrol altında tutun. Güvenlik, performans ve kullanım kolaylığı ile zorluk çekmeden tüm işlemlerinizi gerçekleştirin.

B2B PROGRAMI

B2B Programı Uludem Teknoloji olarak B2B sistemleri ve B2B programı çözümlerimiz ile firmalarınızın tüm ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde karşılıyoruz.B2B Programı Sistemlerimiz tamamen özelleştirilebilir ve istediğiniz modüller anında yazılıma entegre edilebilir.

B2B E-TİCARET

B2B e –Ticaret Bu ticaret yönteminde firmaların ürünün satıcısı, tüketiciler de alıcısıdır. Tüketicilerin her türlü ihtiyacına yönelik kurulabilecek B2B e-ticaret modelinin her sektörde çok çeşitli temsilcileri vardır. B2B e-ticaret modelinin öne çıkan özelliklerinden birisi de tüketicilerin başka tüketiciler tarafından yapılan ürün ve mağaza yorumlarını görerek alışveriş yapmasına olanak tanımasıdır.

B2B Yazılım

B2B Yazılım ile müşterilerimiz kendine özel iskonto ve fiyatlarına, kampanyalara, zengin görseller içeren dijital kataloglarına ve güncel ürün envanteri erişebilecekler. B2B Yazılım firmalar faaliyetlerini devamı için gereken ürünleri bu yazılımlar sayesinde rahatça bulmaktadır. B2B yazılımı web sitesi şeklinde olabileceği gibi, mobil uygulama şeklinde de görülmektedir.

B2B Yazılım Fiyatları                                                                                                                            

B2B Yazılım Fiyatları İşletmeden işletmeye farklı bir fiyatlandırma sistemi vardır. Uludem teknolojiler olarak siz kullanıcılarımızı de göz ardı etmeden bir fiyatlandırma paketlerimiz mevcuttur.

 B2B Pazarlama Nedir?

B2B Pazarlama Nedir? B2B pazarlamada kullanılması gereken dilde profesyonellik ön planda olduğundan konuya olan hâkimiyeti gösteren bir dil kullanımı, işinizdeki uzmanlığınızı müşterilere aktarmanızı ve onları etkilemenizi sağlayacaktır.B2B pazarlama sayesinde işletmelerini iyileştirmenin ve böylece verimliliğinizi artırmanın anahtarı olabilirler.