Ana içeriğe geç

Müşterilerinizle Profesyonel İlişkiler Kurun

BAY.t Capital Api,  bayt yazılımının capital ürünleri ile diğer yazılım arasındaki veri alışverişin daha güvenilir bir şekil sağlar. Bayt capital api, servisler üzerinden hemen panelinize çekebilirsiniz. Stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde vb. pazar yerlerine aktarılmış olur.

İşletmenizle Birlikte  Büyüyen Çözümler

Demo TalebiTüm Özellikler

Bayt Capital Api İçerik

Bay- t Entegre Kullanım Kılavuz

Bayt Entegre ile KOBİ’ler; şirketlerde yaşanan tüm ticari faaliyetlerini birebir yaşanan gerçeklikle, kolayca uygulayabilir, istedikleri alternatiflere göre kontrollerini yapabilir, doğru zamanında ve doğru karar alabilirler. BAY. t Entegrenin bütün yapısı sayesinde, veriler sisteme giriş yapıldığında ilgili tüm bölümlere uyum sağlanır ve bu yapı ile iş süreçleriniz etkinlik, kalite ve hız kazanır.

%100 Güvenli Sistem

Bayt Capital Api Sistemleri tamamen güvenilir, hızlı, kolay kullanım ve tüm ihtiyaçlarınızı barındıran başka hiç bir yerde bulamayacağınız özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Bay. T Entegre Fiyatları

Bayt Entegre,  yazılımına sahip olmak isteyen müşterilerimiz için fiyatları ise Uludem teknolojiler olarak siz müşterilerimizi de göz önüne alarak bir fiyatlandırma paketleri yapmış bulunmaktayız

Uludem Teknoloji Bayt Capital Api

Bayt Capital Api Tüm Özellikler

İşletmenize Profesyonel Çözümler

Modüler yapı sayesinde işletmenizin ihtiyaç duymayacağı özelliklere para harcamaz, kullanım sırasında kalabalık edecek fazladan seçeneklere boğulmazsınız. Fakat o özellikler gerektiğinde aktive edilmek üzere elinizin altındadır.

Üstelik sizden gelen geribildirimlerle sürekli geliştirilen ve güncellenen programımız her zaman işletmenizle birlikte büyüyor ve her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşarak çözümlerinde zenginleşiyor.

Basit ve Özelleştirilebilir Arayüz

Geliştirilmiş ve çeşitlendirilmiş arayüzleri ve kullanım şekilleriyle, BAY.t Capital sizin için en pratik, en tanıdık olacak kullanım şeklini seçmenize olanak sağlar. Aynı işlemin pek çok farklı alandan yapılabilmesi, pek çok kısayol ve özelleştirilebilir seçim penceresi filtreleri, işinizi pratikleştirir, görsel ve kullanım açısından uygulamaları kolaylaştırır.

Gelişmiş Mobil Çözümler

İşletmenizi ve işinizi, ofisinizin sınırları dışına taşıyacak mobil ve Android/iOS çözümlerimiz, yazılımımızın üstün becerilerinden istediğiniz yer ve zamanda yararlanabilmenizi sağlar.

Hem işletmenin durumunu uzaktan gözlemleyebilen işveren, hem de sahada işlemlerini yapabilen çalışanlar için özgürleştirici çözümlerimiz, hareket kabiliyetinizi arttıran, çağın en yüksek teknolojisiyle inşa edilmiş devrimsel imkanlar sunmaktadır.

Yasal Değişimlere Uyumlu

Gerek sektör bazındaki, gerek genel uygulamalardaki değişimler söz konusu olduğunda kulağımız daima açık. Yasanın ve devlet uygulamalarının uğradığı değişiklikleri daima takip ediyoruz ve işinizi aksatmamak için derhal çözümlerimize uyguluyoruz. Yasal düzenlemeler dışındaki sektörünüzde ortaya çıkan yeni ihtiyaçlara karşı da, her zaman yeni geliştirmelerle Bayt Capital’i güçlendirmeye devam ediyoruz.

Onaylı GİB E-Devlet Entegrasyonu

E-devlet çözümlerimiz hızla dijitalleşen devlet uygulamalarının yazılımlarımızda bulduğu karşılıktır. Bayt Capital, üstelik bu imkanların sunduğu fırsatları değerlendirdiğimiz altyapı sayesinde insan hatasını en aza indirdik, her türlü faturanın işlenişini birkaç tıklamadan ibaret kılarak sizlere zaman kazandırmaya özen gösterdik.

Dünya Standartların Perakende Çözümleri

Çok şubeli, Offline/Online perakende çözümlerimiz, pek çok sektörde pratik olarak karşılığını yeni yeni bulmaya başlayan devrim niteliğindeki teknolojik yeniliklerin yazılımlarımızdaki yansımasıdır. Online yada Offline çalışan perakende PCPos uygulamamız NonStopShop’tan, mobil uygulama ve raporlama pratiklerimize, çözümlerimizi geleceği şekillendirecek ileri teknolojiyle donatmak bizlere heyecan veriyor.

Sınırsız Özel Tasarlanmış Raporlar

Bayt Capital ile, özel tasarım rapor seçenekleri, işletmenizin durumunu sınırsız çeşitlilikte gözlemleyebileceğiniz anlamına gelir. Raporlamaya verdiğimiz önemle esnek yapının kesişimin de ortaya çıkan özel raporlar modülümüz, hayal edebileceğiniz her raporun var edilebileceği anlamına gelir.

Profesyonel İhtiyaçlara Geniş Ürün Yelpazesi

Büyümekte olan ve büyük işletmelerin ihtiyaç duyacağı tüm becerileri bünyesinde barındıran BAY.t Capital, en özel ve karmaşık ihtiyaçlarınıza cevap veren çözümleri pratik ve kolay kullanımıyla hizmetinize sunar.

Sektörünüze özel birim hesaplamalarından, kapsamlı kampanya yönetimine, banka kredi takiplerinden, parçalı senet ödemelerine kadar pek çok özel ve ayrıntılı işlemi gerçeğine uygun dijitalleştiren altyapısıyla her tür ihtiyaca uygun şekillendirilmiştir.

Favori Ekle Modülü

Müşteriniz devamlı olarak sipariş ettiği ürünleri favorilerine ekleyerek arama yapmadan o ürünlere ulaşabilir ve siparişine ekleyebilir.

Ayrıca yöneticiler hangi bayilerin, hangi ürünleri favorilerine eklediğini takip edebilir ve bu bayilere toplu bilgilendirme e-postası gönderebilirler.

Hemen Deneyin

Lütfen formu eksiksiz doldurarak bize gönderin en kısa sürede demo bilgilerini gönderelim.

Hedeflerinizi Büyük Tutun

İsteyin Kodlayalım!

Uludem Teknoloji olarak firmanıza özel tüm yazılım çözümlerini sunmaktayız. İstediğiniz herhangi bir yazılımı sizler için en kaliteli ve maliyet yönünden en uygun fiyatlara çözüme kavuşturmaktayız.

Bir Teklif Alınız

Uludem Teknoloji

Kaliteli ve Uygun Yazılım Çözümleri

100
Müşteri Memnuniyeti