Ana içeriğe geç

Bayt Capital

Bayt Capital Nedir?

Bayt Capital, hızla büyüyen işletmelerin artan ve karmaşıklaşan ihtiyaçlarına çözümler üretmek için, son teknolojinin sunduğu tüm imkanları alt yapısında barındırır halde tasarlanmıştır. Tarafımızdan sürekli geliştirilip zenginleştirilişiyle, her yeni gelişmeye ve ihtiyacınıza ayak uydurmaya hazır, kendiniz ve işletmeniz için arzuladığınız yüksek hedeflere ulaşmanız için zaruri bir araçtır.

Büyümekte olan ve büyük işletmelerin ihtiyaç duyacağı tüm becerileri bünyesinde barındıran Bayt Capital, en özel ve karmaşık ihtiyaçlarınıza cevap veren çözümleri pratik ve kolay kullanımıyla hizmetinize sunar.

Sektörünüze özel birim hesaplamalarından, kapsamlı kampanya yönetimine, banka kredi takiplerinden, parçalı senet ödemelerine kadar pek çok özel ve ayrıntılı işlemi gerçeğine uygun dijitalleştiren altyapısıyla her tür ihtiyaca uygun şekillendirilmiştir.

İşletmenize Profesyonel Çözümler

Modüler yapı sayesinde işletmenizin ihtiyaç duymayacağı özelliklere para harcamaz, kullanım sırasında kalabalık edecek fazladan seçeneklere boğulmazsınız. Fakat o özellikler gerektiğinde aktive edilmek üzere elinizin altındadır.

Üstelik sizden gelen geribildirimlerle sürekli geliştirilen ve güncellenen programımız her zaman işletmenizle birlikte büyüyor ve her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşarak çözümlerinde zenginleşiyor.

Basit ve Özelleştirilebilir Arayüz

Geliştirilmiş ve çeşitlendirilmiş arayüzleri ve kullanım şekilleriyle, BAY.t Capital sizin için en pratik, en tanıdık olacak kullanım şeklini seçmenize olanak sağlar.Aynı işlemin pek çok farklı alandan yapılabilmesi, pek çok kısayol ve özelleştirilebilir seçim penceresi filtreleri, işinizi pratikleştirir, görsel ve kullanım açısından uygulamaları kolaylaştırır.

Gelişmiş Mobil Çözümler

İşletmenizi ve işinizi, ofisinizin sınırları dışına taşıyacak mobil ve Android/iOS çözümlerimiz, yazılımımızın üstün becerilerinden istediğiniz yer ve zamanda yararlanabilmenizi sağlar.

Hem işletmenin durumunu uzaktan gözlemleyebilen işveren, hem de sahada işlemlerini yapabilen çalışanlar için özgürleştirici çözümlerimiz, hareket kabiliyetinizi arttıran, çağın en yüksek teknolojisiyle inşa edilmiş devrimsel imkanlar sunmaktadır.

Yasal Değişimlere Uyumlu

Gerek sektör bazındaki, gerek genel uygulamalardaki değişimler söz konusu olduğunda kulağımız daima açık. Yasanın ve devlet uygulamalarının uğradığı değişiklikleri daima takip ediyoruz ve işinizi aksatmamak için derhal çözümlerimize uyguluyoruz. Yasal düzenlemeler dışındaki sektörünüzde ortaya çıkan yeni ihtiyaçlara karşı da, her zaman yeni geliştirmelerle Bayt Capital’i güçlendirmeye devam ediyoruz.

Onaylı GİB E-Devlet Entegrasyonu

E-devlet çözümlerimiz hızla dijitalleşen devlet uygulamalarının yazılımlarımızda bulduğu karşılıktır. Bayt Capital, üstelik bu imkanların sunduğu fırsatları değerlendirdiğimiz altyapı sayesinde insan hatasını en aza indirdik, her türlü faturanın işlenişini birkaç tıklamadan ibaret kılarak sizlere zaman kazandırmaya özen gösterdik.

Dünya Standartların Perakende Çözümleri

Çok şubeli, Offline/Online perakende çözümlerimiz, pek çok sektörde pratik olarak karşılığını yeni yeni bulmaya başlayan devrim niteliğindeki teknolojik yeniliklerin yazılımlarımızdaki yansımasıdır. Online yada Offline çalışan perakende PCPos uygulamamız NonStopShop’tan, mobil uygulama ve raporlama pratiklerimize, çözümlerimizi geleceği şekillendirecek ileri teknolojiyle donatmak bizlere heyecan veriyor.

Sınırsız Özel Tasarlanmış Raporlar

Bayt Capital ile, özel tasarım rapor seçenekleri, işletmenizin durumunu sınırsız çeşitlilikte gözlemleyebileceğiniz anlamına gelir. Raporlamaya verdiğimiz önemle esnek yapının kesişimin de ortaya çıkan özel raporlar modülümüz, hayal edebileceğiniz her raporun var edilebileceği anlamına gelir.

Bayt Capital Demo Talebi

+90 (216) 309 6284

Bayt Capital Ekran Görüntüleri

Uludem Teknoloji

Bayt capital ve bayt capital api çözümlerimiz ile işletmelerinize yönelik tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz. Esnek ve basit tasarımı ile bayt capital tüm ihtiyaçlarınızı giderecektir.

+90 (216) 309 6284

Eklenilen Son Yenilikler

1- e-İrsaliyere taşıyıcı firma zorunluluğu kaldırıldı. Yerine şoför ya da taşıcı firma bilgilerinden birinin zorunlu olması kontörlü eklendi.
2- e-İrsaliye fişinde fiş kayıt sırasındaki taşıyıcı zorunluluğu kaldırıldı, gönderim adımına eklendi.
3- e-Arşiv sms gönderme özelliğinin entegratör Digital Planet olduğu durumda da kullanılabilmesi sağlandı.
4- Cari kart adres, eposta alan uzunlukları 200 karaktere uzatıldı.
5- Fiş yazdırma ekranlarındaki e-posta gönderimine cari kartın e-posta adresinin varsayılan olarak getirilmesi sağlandı. Fatura, irsaliye gibi adres bilgisi içeren fişlerde fiş üzerindeki e-posta adresi getirilir.
6- Kart ve fiş seçim ekranlarına “Kurallı Biçimlendirme” butonu eklendi. Excel uygulamasında olduğu gibi oluşturulan kurallara uyan satır veya satir içindeki bir hücrenin diğerlerinden farklı renklere gösterilebilmesi sağlanır.
7- Faturaya e-İhracat faturalarında navlun ve sigorta bilgilerinin girilebileceği alanlar eklendi. Muhasebe kaydının yapılabilmesi için muhasebe entegrasyon parametrelerine gerekli alanları eklendi.
8- e-Belge parametreleri tasarım ayarları sayfasına irsaliye için not alanı eklendi.
9- Stok fiyat listesi detaylı raporuna veri ağacına birden fazla fiyat seçilebilmesi için 5’er adet alış satış fiyatı alanları eklendi. Filtreye toplu alış / satış fiyatı alanları eklendi.
10- e-Müstahsil için özel dizayn yüklenebilmesi sağlandı.
11- Puantaj hesaplamasında yurt dışı çalışan personelin farkının hesaplanabilmesi için personel parametrelerinde ek ödemeler kısmına özel çalışma 1, 2 alanları eklendi.
12- Kontör sunucusuna ulaşılamadığı durumlarda mesaj gösterilir fakat 2 güne kadar işleme devam etmesi sağlanıyordu. Bu mesajın gösterilesi işlem yapılamayacağı algısı oluşturduğu için böyle durumlarda üst kısımda bilgi olarak gösterilmesi sağlandı. Ulaşım sağlanamadığı halde 2 güne kadar işlem yapılabilmesine devam edilmektedir.
13- Mesai listesi raporu veri ağacına gün ve saat bilgileri eklendi.
14- Stok maliyetlendirme servisinin lot bazında maliyet hesaplaması sağlandı.

e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye ve e-Müstahsil fişlerinin geri tarihli düzenlemesi

e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye ve e-Müstahsil fişlerinin geri tarihli düzenlemesi ihtiyacının karşılanabilmesi parametrik yapıldı. Aktif yapılması halinde fatura numarası serileri 3 hane yerine 2 haneli kullanılarak 3. hanenin geri fatura kesilmesi durumuna göre otomatik olarak program tarafından belirlenerek kullanıcı müdahalesine gerek kalmadan numara alabilir. Entegratörlerin varsayılan ayarlarına uyumluluk sağlamak için güncelleme yapıldığında e-Finans özel entegratör için varsayılanı işaretli Digital Planet özel entegratör için varsayılan işaretsiz olacak, güncelleme sonrasında tercihe göre ilgili ayar değiştirilebilir.

e-Arşiv Faturalarınızı Cep Telefonunuzdan Kesin.

Müşterilerinizin yanında iken, bilgisayarınız yanında olmadan BAY.t Mobile ile cep telefonunuzdan e-Arşiv faturalarınızı kesebilirsiniz. Bu sayede zaman kaybını ortadan kaldırabilirsiniz.

e-Devlet Çözümleri

e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Defter, e-İhracat, e-Müstahsil

e-Devlet Çözümlerinin Avantajları

  • Maliyetleriniz azalır.
  • Faturalarınızın kaybolma riski yok olur.
  • Faturalarınızı daha hızlı hazırlarsınız.
  • Tahsilatlarınızı hızlandırırsınız.
  • Faturalarınız dijital ortamda arşivlenir.
  • İstediğiniz zaman eski faturalarınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Fatura saklama iş yükü ve maliyetinden kurtarır.
  • Muhasebe sisteminiz ile entegre çalışır.
  • Müşterilerle ve satıcılarla mutabakat yapmanızı kolaylaştırır.
  • Çevre Dostudur.
Bayt Capital
NE ZAMAN NASIL KİMLER MÜKELLEF E-Fatura E-Arşiv Fatura E-Defter E-Defter Saklama E-İrsaliye
01.07.2020 Zorunlu Brüt Satış Hasılatı 5 Milyon TL ve Üzeri
01.07.2020 Zorunlu EPDK Lisanslı Şirketler (bayiler dahil) – ÖTV I
01.07.2020 Zorunlu Motorlu Taşıtlar (imal, ithal, bayiler) – ÖTV III
01.01.2020 Zorunlu İnternet Aracılığı İle satış kiralama işlerine internet siteleri yoluyla aracılık edenler
01.07.2020 Zorunlu İnternet reklamları yayınlayan internet reklam hizmet aracıları
01.01.2020 Zorunlu Komisyoncu veya Tüccar Olarak Sebze – Meyve Ticareti Yapanlar
01.07.2020 Zorunlu Bavul Ticareti Yapan Firmalar
01.01.2020 Zorunlu Vergi Mükellefi olmayanlara düzenlenecek 30 bin TL’yi aşan faturalar
01.01.2020 Zorunlu Vergi Mükellefi olanlara düzenlenecek 5 bin TL’yi aşan faturalar
01.07.2020 Zorunlu Vergi Mükellefi olmayanlara düzenlenecek 30 bin TL’yi aşan faturalar
01.07.2020 Zorunlu e-Fatura Mükellefi Olup Tüm Malların imal, ithal ve ana bayisi şeklinde pazarlamasını yapan firmalar
01.07.2020 Zorunlu e-Fatura Mükellefi Olup Şekerin (Beyaz şeker, Yarı Beyaz Şeker..) İmalini yapan mükellefler
01.07.2020 Zorunlu e- Fatura Mükellefi Olup Demir ve Çelik ile Demir ve Çelikten Eşya İmal, İthal ve İhracı Faaliyetleri
01.07.2020 Zorunlu e-Fatura Mükellefi Olup Gübre Takip Sistemi’ne Kayıtlı Kullanıcılar
01.01.2020 Zorunlu Bağımsız Denetime Tabi Olan Şirketler
01.07.2020 Zorunlu Tüm e-Defter Mükellefleri
Ocak 26, 2020

E-Defter Çözümleri

Ocak 26, 2020

E-İhracat Çözümleri

Ocak 26, 2020

E-Fatura Çözümleri

Ocak 26, 2020

E-Arşiv Çözümleri