Ana içeriğe geç

Perakende Sektöründe Çözüm Arayan İşletmelere

BAY.t Non Stop Shop, Perakende sektöründe yoğunlaşan müşteri kitlemizin istekleri doğrultusunda, deneyimimizi ve  son teknolojiyi bu alandaki geniş çözüm yelpazemizde hayata geçirdik.

Geniş Ürün Yelpazesi ile Hizmetinizde

Demo TalebiTüm Özellikler

Bayt Non-Stop Shop İçerik

Çoklu Raporlama

BAY.t Capital içindeki binlerce rapor, şirketinize özel kolayca değiştirilebilir, yeni raporlar tasarlayarak programa ekleyebilirsiniz. Rapor çıktılarınızı e-mail olarak gönderebilir, HTML, PDF dökümanı, Microsoft Excel çalışma belgesi, metin belgesi, zengin metin belgesi olarak alabilirsiniz.

%100 Güvenli Sistem

Bayt Non-Stop Shop Sistemleri tamamen güvenilir, hızlı, kolay kullanım ve tüm ihtiyaçlarınızı barındıran başka hiç bir yerde bulamayacağınız özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

İster Online İster Offline

İster online bağlı, ister offline halde çalışabilen kapsamlı çözümümüz NonStopShop, ana makine ile bağlantısının kopması halinde bile çalışmaya devam edebilişi açısından benzerlerin önüne geçer; satışlarınız hiç durmaz.

Uludem Teknoloji Bayt Non-Stop Shop

Bayt Non-Stop Shop Tüm Özellikler

Gruplu Stok

Stok kartlarının grup halinde hareket etmesi ihtiyacını kaşılamaktır.Örnek olarak marketlerde ramazan paketleri, fast food’ larda menüler, Mobilya sektöründe koltuk takımları, oto parçasektöründe parça takım setleri, kozmetikte cilt bakım setleri ve benzer sektörlerde paket takım oluşturma gösterilebilir.

 

Miktar Hesaplamalı Stok Kontrolü

Fatura 10 ayrı sütün kullanılarak istenilen formül uygulayıp fiyatla çarpılacak miktarı hesaplar.

  • Faturada hesap makinesi kullanmadan net miktarı bulur.
  • En x Boy x Kalınlık bilgisi girilerek miktarı hesaplar.
  • Şartlı ve kotalı olarak miktar hesaplar
  • Bu alanları fatura çıktısına gösterebilir.
  • Hesaplama alanlarının standart varsayılan değerle gelmesi sağlanabilir. Alana gelen ön değer bilginin değiştirilebilir.

BAY.t Capital Mobil

  • Bay.t Capital Programı Yönetici Pusulasındaki,
  • Hareket Toplamları Raporu,
  • Firma Genel Durumu Raporu,

Akıllı cep telefonlarıyla uzaktan ulaşılması ve raporlanması amacıyla hazırlanan Bay.t Mobil Android ve iOS cep telefonlarında kullanılabilir.

Hem Online Hem Offline Çalışma

İster merkeze bağlı, ister bağımsız halde çalışabilen kapsamlı çözümümüz NonStopShop, ana makine ile bağlantısının kopması halinde bile çalışmaya devam edebilişi açısından emsallerinin önüne geçer; satışlarınız hiç durmaz.

Çoklu Raporlama

BAY.t Capital içindeki yüzlerce rapor, işletmenize özel kolayca değiştirilebilir, yeni raporlar tasarlayarak programa ekleyebilirsiniz. Rapor çıktılarınızı e-mail olarak gönderebilir, HTML, PDF dökümanı, Microsoft Excel çalışma belgesi, metin belgesi, zengin metin belgesi olarak alabilirsiniz.

Çok kullandığınız rapor filtrelerini saklayabilir, görünmesini istemediğiniz filtreleri gizleyebilirsiniz. BAY.t Capital; Inter Pos, Es Pos, Hugin Pos, IBM Pos (Genius 700) eski nesil cihazlarla da entegre çalışmaktadır.

Yeni Nesil Yazarkasaposlar  ile Tam Entegrasyon

En yaygın kullanılan Yazarkasaposlarla entegrasyonumuz sayesinde, marketinizin maliyetini en düşük tutarak en etkin çalışma şeklini işletmenizde kurun.

Şubeler Arası İletişim

Birden fazla şubeli yada depolarla çalışıyorsanız, NonStopShop’la plasiyerlerinizin ekranları üzerinden diğer şube ve depolardaki stok durumlarını sorgulayabilmesi, transfer talep edebilmesini mümkün kılın. Cari bakiyelerini ve risk limitlerini dahi sorgulayabilmeleri sayesinde hatadan uzak ve pratik bir çalışma şeklini işletmenizde oluşturarak süreçleri hızlandırın; işletmenizi daha dinamik ve karlı bir hale getirin

“BAYT.t BOSS Mobile” ile Yer-Zaman  Bağımsız Çalışma

Günümüzün olmazsa olmazları mobil cihazlarken firmaların işlerinin takibinde de mobile kullanımına geçmemek artık kaçınılmaz bir hal almıştır. BAY.t BOSS Mobile çözümümüz ile işlerini cebine taşıyan firmalar , çalışmalarını daha hızlı ve verimli hale getirirken karlılıklarını da arttırmış olacaklardır. Kullanıcının satış sürecini Mobile Cihazlar üzerinden yönetmesini sağlayan tahsilat, sipariş, irsaliye, fatura Modülleri gibi bir çok ihtiyaçlarını iş yerinde olmaya gerek duymadan sahada gerçekleştirebilmesi, yani satış verimliliğini artırırken müşteri memnuniyetini sağlayacaktır.

Favori Ekle Modülü

Müşteriniz devamlı olarak sipariş ettiği ürünleri favorilerine ekleyerek arama yapmadan o ürünlere ulaşabilir ve siparişine ekleyebilir.

Ayrıca yöneticiler hangi bayilerin, hangi ürünleri favorilerine eklediğini takip edebilir ve bu bayilere toplu bilgilendirme e-postası gönderebilirler.

Hemen Deneyin

Lütfen formu eksiksiz doldurarak bize gönderin en kısa sürede demo bilgilerini gönderelim.

Hedeflerinizi Büyük Tutun

İsteyin Kodlayalım!

Uludem Teknoloji olarak firmanıza özel tüm yazılım çözümlerini sunmaktayız. İstediğiniz herhangi bir yazılımı sizler için en kaliteli ve maliyet yönünden en uygun fiyatlara çözüme kavuşturmaktayız.

Bir Teklif Alınız

Uludem Teknoloji

Kaliteli ve Uygun Yazılım Çözümleri

100
Müşteri Memnuniyeti