Ana içeriğe geç

BAYT ÖZEL YAZILIM

Bayt özel yazılım geliştirilen programlarının son teknoloji ile uyumluluğu, söz konusu sektörlerde başlattığı yeni modüller bunun en güzel örnekleridir. Şirket içi ve konusunda uzman kuruluşlardan alınan şirket dışı eğitim faaliyetleri,  şirketimizin vizyonuna uygun çalışan yapılanmasına sahip olmasını sağlamaktadır. Bayt özel yazılımı bayi ağı üzerinde yaptığımız çalışmalar da gerek eğitim, destek gerekse satış pazarlama konusunda Bayt yazılım eğitim faaliyetleri yine şirket vizyonuna uygun bir bayi yapılanmasını sağlamaktadır.

Bay Yazılım

Bay yazılım; Hızlı, güvenilir ve son derece enerjik bir yapıya sahip olan bilgisayar firmasında yazılım alanında faaliyet gösteren Bay yazılım şirketimiz yapılanmasını bu dinamizme ayak uyduracak şekilde düzenlemiştir.

Bayt Entegre

Bayt Entegre müşterilerinin, Bayt EntegrePro ya geçiş için öncelikle geçiş ücreti ödeyerek EntegrePro lisansına sahip olmaları gereklidir.  Bayt Entegre’nin internet sayfamızdan son setupını indirilip programı güncelleyin. Datalarında güncel olması için, Bayt Entegre’nin güncel halinde dataları bir defa açarak raporlar ve indexlerin güncellenmesini sağlayın. Bu şekilde Bayt Entegre ve datalar güncellenmiş olacaktır.

Bay. T Pratik 

Bay.T pratik firmalarda önce Kobiler için hazırladığımız BAY. t Entegre serisinin on binlerce kişi tarafından zevki ile kullanılmasını sağlamış, her zaman, BAY. t Entegre kadar detaylı programa gerek duymayan işletmelere, ekonomik çözüm sunmak amacıyla, temel ticari ihtiyaçları karşılayan BAY.t Pratik serisini oluşturmuştur. BAY.t Pratik yazılımı, Entegre dizisi ile aynı kod yapısını, sql veri tabanı ve programı kalitesine sahiptir.