Ana içeriğe geç

CAPITAL API

Capital api entegrasyonu sayesinde Bayt Capital’da  yer alan ürünlerinizi  Bayt Capital api servisleri üzerinden bir an içinde  panelinize  çekebiliriz. Bu sayede bir an içinde  stoklarınız pazar yeri hizmetlerimiz sayesinde vb. pazar yerlerine aktarılmış olur. Capital api panelimizde aktarılan ürünlerinizin, bir e-ticaret programlarına aktarımı gerçekleşebilir.

Bay- t Entegre Kullanım Kılavuz   

Bay- t Entegre Kullanım Kılavuz, Bayt Entegre ile KOBİ’ler; şirketlerde yaşanan tüm ticari faaliyetlerini uygun yaşanan gerçeklikle, kolayca uygulayabilir, talep ettikleri alternatiflere göre analizlerini yapabilir, vakitli ve doğru karar alabilirler. BAY.t Entegrenin bütün yapısı sayesinde, veriler sisteme girildiğinde ilgili tüm bölümlere entegrasyon sağlanır ve bu yapı ile iş süreçleriniz etkinlik ve hız kazanır.

Bay T Entegre Fiyatları 

 Bay- T Entegre  Fiyatları, İşletmeden işletmeye farlı bir fiyatlandırma sistemi vardır. Uludem teknolojiler olarak siz müşterilerimizi de göz önüne alarak bir fiyatlandırma paketleri yapmış bulunmaktayız.

Bayt Bayi Girişi Nasıl Yapılır

Bayt bayi girişi nasıl yapılır? Sorusunun cevabını bulmak için doğru yerdesiniz. Bay-t.com.tr internet sitesini incelemeniz gerekir ve verilen aşamaları sırası ile yapmanız ve istenilen bilgileri zamanında girmeniz gerekmektedir.

  1. Ana sayfa
  2. Bayi Girişi
  3. Bayi Kodu
  4. Bayi Şifresi
  5. Giriş Yap

Bayt Entegre indir

Bayt Entegre indir, Bayt Pratik ’den Bayt Entegre geçişi için gerek olan modülleri Bayt Entegreyi satın almak gerekir.

Bay.T Pratik

Bay.T pratik Sektörde önce Kobiler için hazırladığımız BAY. t Entegre serisinin on binlerce kişi tarafından beğeni ile kullanılmasını sağlamış, her zaman, BAY. t Entegre kadar detaylı programa gerek duymayan işletmelere, ekonomik çözüm sunmak amacıyla, temel ticari ihtiyaçları karşılayan BAY.t Pratik dizisini oluşturmuştur. BAY.t Pratik yazılımı, Entegre serisi ile aynı kod yapısını, sql veri tabanı ve yazılım kalitesine sahiptir.