Ana içeriğe geç

İşletmenize Uygun Özel Ticari Yazılımınız

BAY.t BOSS, hızla büyüyen işletmelerin artan ve karmaşıklaşan ihtiyaçlarına çözümler üretmek için, son teknolojinin sunduğu tüm imkanları alt yapısında barındırır halde tasarlanmıştır.

Arandığınız Birçok Özellik Tek Pakette

Bayt Boss İşletmenize Özel

Demo TalebiTüm Özellikler

Bayt Boss İçerik

Dilediğiniz Modül İle Maliyet Avantajı

BAY.t BOSS’un modüler yapısı ile kendi dilediğiniz  ürünlerden oluşan paketi ihtiyaçları doğrultusunda oluşturabilen şirketler , ihtiyaç duymadıkları modülleri satın almak zorunda kalmayacak bu sayede yazılımın içeriğindeki gereksiz karmaşıklıktan kurtularak, kullanmayacakları ürünlere verecekleri paralardan tasarruf söz konusudur.

%100 Güvenli Sistem

Bayt Boss Sistemleri tamamen güvenilir, hızlı, kolay kullanım ve tüm ihtiyaçlarınızı barındıran başka hiç bir yerde bulamayacağınız özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

İster Kirala İster Satın Al

B2B Sistemini tek panel üzerinden basitçe yönetebilirsiniz. Bu sayede maliyetlerden ve zamandan tasarruf edip, tüm kontrollerinizi hızlıca sağlayabileceksiniz.

Uludem Teknoloji Bayt Boss

Bayt Boss Tüm Özellikler

Modüler Yapı ile Maliyet Avantajı

BAY.t BOSS’un modüler yapısı ile kendi dilediğiniz  ürünlerden oluşan paketi ihtiyaçları doğrultusunda oluşturabilen şirketler , ihtiyaç duymadıkları modülleri satın almak zorunda kalmayacak bu sayede yazılımın içeriğindeki gereksiz karmaşıklıktan kurtularak, kullanmayacakları ürünlere verecekleri paralardan tasarruf söz konusudur.

Stok Yönetimi, Maliyet ve Karlılık Analizleri

BAY.t BOSS Alış ve satışlarında büyük  karlılığa ulaşmanız için size yol gösterir. Maliyetlerinizin nereden oluştuğunu bir bakışta görebilir, ayrıca doğru zamanda, bütçenize en uygun alım şartlarıyla alım yapabilecek olmanız rekabetçi piyasada sizi bir adım öne çıkaracaktır.

Finans Yönetimi ile Minimum Tahsilat Riski

BAY.t BOSS çözümleri ile risk faktörü pek çok boyutta takip edilir. Borçlarınızın takibinde ve alacaklarınızın minimum riskli kalmasında size destek sağlar. Detaylı finansal raporlar sayesinde vadesine uygun tahsilat ve ödeme takibi sağlanması size nakit akış yönetiminde önemli bir güç olacaktır. BAY.t BOSS sizin için finansal yönetim anlamında tüm ihtiyaçlarınızı belirler ve buna ilişkin kararlar alınmasını sağlar.

İhtiyacınıza Uygun Özel Rapor Seçenekleri

Şirketinizin durumunu sınırsız çeşitlilikte gözlemleyebileceğiniz anlamına gelir. Raporlamaya verdiğimiz önemle esnek yapının kesişiminde ortaya çıkan özel raporlar modülümüz, hayal edebileceğiniz her raporun var edilebileceği anlamına gelir.

Dokunmatik ÖKC entegrasyonlu hızlı satış çözümleri

Online ya da offline çalışan perakende PCPos uygulamamız NonStopShop’tan, mobil uygulama ve raporlama pratiklerimize kadar bir çok çözümü içinde barındırır.

Ekonomik  e-Dönüşüm Çözümleri

BAY.t BOSS’un ürün içeriğinde mevcut olan e-Devlet çözümleri sayesinde, entegrasyonlu e-Devlet çalışmalarının (e-Fatura,e-Arşiv), portalda çalışmanın ek iş külfetine göre farklarını gören kullanıcılar için hem kolaylığı hem makul fiyatları ile vazgeçilmez olacaktır. Ayrıca mobile ile entegre çalışabilen e-Devlet sistemi kullanıcıların dışarda da e-Fatura ve e-Arşiv Faturalarında yer ve zaman bağımsız online-offlie çalışabilmesini sağlayacaktır. Kiralanabilir e-Dönüşüm çözümümüz sayesinde(e-Fatura,e-Arşiv), e-Devlet çözümlerine fazla bütçe ayırmadan yasal yükümlülüklerinizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Pratik ve Konforlu Ekranlar, Kolay Kullanım

BAY.t BOSS’un sunduğu pratik ve konforlu ekranları sayesinde herhangi bir ticari programı daha önce hiç kullanmamış olan bir kullanıcı için bile görsel ve kullanım açısından kolay ve anlaşılır ekranlara sahiptir.

“BAYT.t BOSS Mobile” ile Yer-Zaman  Bağımsız Çalışma

Günümüzün olmazsa olmazları mobil cihazlarken firmaların işlerinin takibinde de mobile kullanımına geçmemek artık kaçınılmaz bir hal almıştır. BAY.t BOSS Mobile çözümümüz ile işlerini cebine taşıyan firmalar , çalışmalarını daha hızlı ve verimli hale getirirken karlılıklarını da arttırmış olacaklardır. Kullanıcının satış sürecini Mobile Cihazlar üzerinden yönetmesini sağlayan tahsilat, sipariş, irsaliye, fatura Modülleri gibi bir çok ihtiyaçlarını iş yerinde olmaya gerek duymadan sahada gerçekleştirebilmesi, yani satış verimliliğini artırırken müşteri memnuniyetini sağlayacaktır.

Favori Ekle Modülü

Müşteriniz devamlı olarak sipariş ettiği ürünleri favorilerine ekleyerek arama yapmadan o ürünlere ulaşabilir ve siparişine ekleyebilir.

Ayrıca yöneticiler hangi bayilerin, hangi ürünleri favorilerine eklediğini takip edebilir ve bu bayilere toplu bilgilendirme e-postası gönderebilirler.

Hemen Deneyin

Lütfen formu eksiksiz doldurarak bize gönderin en kısa sürede demo bilgilerini gönderelim.

Hedeflerinizi Büyük Tutun

İsteyin Kodlayalım!

Uludem Teknoloji olarak firmanıza özel tüm yazılım çözümlerini sunmaktayız. İstediğiniz herhangi bir yazılımı sizler için en kaliteli ve maliyet yönünden en uygun fiyatlara çözüme kavuşturmaktayız.

Bir Teklif Alınız

Uludem Teknoloji

Kaliteli ve Uygun Yazılım Çözümleri

100
Müşteri Memnuniyeti