Ana içeriğe geç

Oto Yedek Parça Takip Programı

Otomotiv yedek parça ve otomotiv servis sektöründe depo, raf kontrolü yaparak barkodlu satış yapabileceğiniz ticari paket programıdır. 

B2B Sistemleri

İşletmelerinizden müşterilerinize en güçlü bayi portal full entegre çözümler.

Bay-t Yazılım

Muhasebe sorunlarından hızlı ve basitçe sıyrılın, tüm detayları kolayca takip ederek zamandan tasarruf edin.

Özel Yazılım Çözümleri

İş süreçlerini kolay, pratik, uygun maliyetli, etkin bir şekilde yönetmeyi sağlayan modern çözümler.

Oto Yedek Parça Programı

Otomotiv yedek parça ve otomotiv servis sektöründe depo, raf kontrolü yaparak barkodlu satış yapabileceğiniz ticari paket programıdır. İçerisinde cari, çek senet, banka gibi tüm muhasebe hesaplarının kolaylıkla takip edilebildiğiniz muhasebe programının oto yedek parça satışı yapan firmalar için artık olmazsa olmazı olan B2B bağlantısı mevcuttur.

Hedeflerinizi Büyük Tutun

İsteyin Kodlayalım!

Uludem Teknoloji olarak firmanıza özel tüm yazılım çözümlerini sunmaktayız. İstediğiniz herhangi bir yazılımı B2B Sistemlerinden, ERP çözümlerine kadar sizler için en kaliteli ve maliyet yönünden en uygun fiyatlara çözüme kavuşturmaktayız.

İşletmenize Özel Çözümler

SEKTÖRLER

Tüm Sektörlere özel yazılım çözümlerini bünyemizde barındırıyor sizler için en ideal olanı sunuyoruz. Barkod sistemleri, barkod programları, B2B sistemleri, ERP Çözümleri, stok takip programları ve daha fazlası.

Otomotiv Yedek Parça
Kırtasiye   Perakende
Elektrik, Elektronik
Gıda – Market
Demir – Metal
İnşaat
Maden Üretim
Turizm, Konaklama
Ulaştırma –  Lojistik
Cam, Çimento ve Toprak

…ve dahası

Şimdi tüm sektörlere özel yazılım çözümleri ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En güçlü ve en iyi B2B sistemleri, en kaliteli ERP çözümleri ve daha fazlası için bizi arayın.

Uludem Teknoloji

Firmanızın geleceği için en ideal çözümleri sunuyoruz. Türkiye’nin en modern ve en kaliteli kuruluşlarından birisi olan Uludem Teknoloji, kurulduğu 2000 yılından bu yana sektörün öncü şirketlerinden birisi olarak faaliyetlerini ara vermeden devam ettirmektedir.

İş süreçlerini çok daha kolay, pratik, uygun maliyetli ve etkin bir şekilde yönetmeyi sağlayan modern çözümler üretiyoruz.

E-Dönüşüm Çözümleri

Her bütçeye uygun ve ihtiyacınızı karşılayacak E-dönüşüm çözümleri

Yazılım Çözümleri

Firmanız için gelişmiş yazılım çözümlerimizi deneyin

Danışmanlık Hizmeti

En ideal fikirlerle ilerlemek için Uludem Teknoloji yanınızda

B2B Çözümleri

Firmanıza özel B2B sistemlerimiz sayesinde tüm işlerinizi en kolay şekilde halledeceksiniz.

Uludem Teknoloji

Firmanıza özel yazılım çözümleri, üretim otomasyonu, perakende toptan yönetim çözümleri.

  • ERP Çözümleri
  • B2B Sistemleri
  • e-Ticaret Yazılım Çözümleri
  • e-Tahsilat Çözümleri
  • Kurumsal Website Yazılım Hizmetleri

Hangi çözüme ihtiyacınız var ise KODLAYALIM.

Sizi Arayalım

FİRMANIZI GELECEĞE TAŞIYORUZ

+90 (216) 309 6284

Özgün Çözümler

Tüm sektörler için en ideal çözümler ve sorunsuz hizmet anlayışı. Bize ne istediğinizi anlatın sizin için hayata geçirelim. Firmanızın büyümesine yönelik aradığınız tüm yazılım çözümlerini bünyemizde barındırıyoruz.

“İşinizin geleceği için en ideal çözümleri sunuyoruz.”

Uludem TeknolojiKalıcı Çözümler

Bayt Capital İstanbul Bayi Destek

Yeni Nesil Çözümler

BAY.t Capital “büyümeyi” ve “daha ileriyi hedefleyen” KOBİ’ler + tüm diğer sektörler için özenle geliştirilen bir ticari gelişmiş otomasyon yazılımıdır.

Verimliliğinizi Artırın

BAY.t Yazılım ürünü olan Bayt Capital, Yeni nesil programlama teknolojisi ve ticari yazılımlara getirdiği yeni anlayış ile KOBİ’lere değer katarak, verimliliklerini arttırır.

E-Dönüşüm
Ocak 26, 2020

E-Defter Çözümleri

BAY.t E-defter Uygulamaları BAY.t Ticari E-devlet Çözümleri Devlet uygulamalarının hızla dijitalleşmesi, her işletmenin yazılımsal çözümlerde e-devlet uygulamalarını da kapsayanlara yönelmesini her geçen gün daha büyük bir gereklilik haline getiriyor. BAY.t…
E-Dönüşüm
Ocak 26, 2020

E-İhracat Çözümleri

BAY.t E-ihracat Uygulamaları BAY.t Ticari E-devlet Çözümleri Devlet uygulamalarının hızla dijitalleşmesi, her işletmenin yazılımsal çözümlerde e-devlet uygulamalarını da kapsayanlara yönelmesini her geçen gün daha büyük bir gereklilik haline getiriyor. BAY.t…
E-Dönüşüm
Ocak 26, 2020

E-Fatura Çözümleri

BAY.t E-fatura Uygulamaları BAY.t Ticari E-devlet Çözümleri Devlet uygulamalarının hızla dijitalleşmesi, her işletmenin yazılımsal çözümlerde e-devlet uygulamalarını da kapsayanlara yönelmesini her geçen gün daha büyük bir gereklilik haline getiriyor. BAY.t…
E-Dönüşüm
Ocak 26, 2020

E-Arşiv Çözümleri

BAY.t E-arşiv Uygulamaları BAY.t Ticari E-devlet Çözümleri Devlet uygulamalarının hızla dijitalleşmesi, her işletmenin yazılımsal çözümlerde e-devlet uygulamalarını da kapsayanlara yönelmesini her geçen gün daha büyük bir gereklilik haline getiriyor. BAY.t…