Ana içeriğe geç

BAYT CAPITAL

Bayt capital, büyük firmaların ya da büyümekte olan firmaların artan sorunlarına çözüm üretmek için, yeni nesil teknolojinin sunduğu Bayt capital tüm imkânlarını alt bünyesin de yapılandırmış şeklinde tasarlanmıştır.

Bayt Capital, her daim geliştirilip zenginleştirilmesi, her yeni gelişmeye ve ihtiyaçlarınıza yardımcı olmaya hazır, kendiniz ve firmalarınız için istediğiniz yüksek hedeflere ulaşmak için doğru yerdesiniz. Bayt Capital, profesyonel ihtiyaçlara geniş ürün yelpazesi ile şirketinizin banka kredi takiplerinden, kapsamlı kampanya yönetimine ve birim hesaplarına kadar birçok özel ayrıntılı işlemi gerçeğine uygun dijitalleştiren alt yapısıyla birçok ihtiyaca uygun yapılandırılmıştır. Bayt Capital siz müşterilerimizin geri bildirimlerini de önemsiyor ve bu konu da gerekli gelişmeyi ve gerekli program güncellemesini yapıyor. İşletmelerinizle beraber büyüyor ve her geçen gün geniş kitlelere hitap ederek çözümlerimizi zenginleştiriyoruz.

Bayt Capital Eğitim Videoları

Bayt Capital Eğitim Videoları,  Bayt’ın geniş ürün yelpazesi olduğundan siz müşterilerimize hizmet verdiğimiz yazılımların arkasın da olup kullanıcıların aklındaki soru işaretlerini gidermek için hazırladığımız Bayt Capital Eğitim Videoları bulunmaktadır.  Bu eğitim videoları içeriğinde, yeni firma oluşturma, Kullanıcı Ve Kullanıcı Yetkileri Tanımlama, Seçim Pencereleri, Fatura Parametreleri, Cari Parametreleri ve Stok Parametreleri vb. başlıkları altında toplanmıştır.

Bay. T Entegre Fiyatları   

Bayt Entegre,  yazılımına sahip olmak isteyen müşterilerimiz için fiyatları ise  Uludem teknolojiler olarak siz müşterilerimizi de göz önüne alarak bir fiyatlandırma paketleri yapmış bulunmaktayız

 Bayt Bayi Girişi Nasıl Yapılır?

Bayt bayi girişi nasıl yapılır? Sorusunun cevabını bulmak için tam da doğru adrestesiniz. Bay-t.com.tr web sitesini ziyaret etmeniz ve verilen kısımları sırası ile yapmanız ve istenilen verileri girmeniz gerekmektedir.

  1. Ana sayfa
  2. Bayi Girişi
  3. Bayi Kodu
  4. Bayi Şifresi
  5. Giriş Yap

Bayt Entegre Muhasebe Programları Kullananlar 

BAY. T Entegre Muhasebe yazılımı, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni bilgi giriş alanları ekleyebilir, bu bilgileri program içinde kullanabilir ve raporlar alabilirsiniz. Form tasarım programı ile ekranlarınızın tasarımını müşteri istediği gibi dizayn edip, istemediğiniz alanları kaldırabilirsiniz.

Bayt Entegre Kurulumu 

Bayt Pratik ’den Bayt Entegre geçişi için ihtiyaç olan yazılımları Bayt Entegreden satın almak gerekmektedir.