Ana içeriğe geç

BAYT YAZILIM API

Bayt yazılım api, bayt capital api entegrasyonu sayesinde Bayt capital’ de yer alan ürünlerinizi Bayt Capital api servisleri üzerinden anlık panelimize gösterebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde vb. pazar yerlerine göstermiş oluruz. Bayt yazılım api panelimizde aktarılan ürünlerinizin, e-ticaret yazılımına aktarımı gerçekleşebilir.

Bayt Capital Eğitim Videoları 

Bayt Capital Eğitim Videoları,  Bayt’ın geniş ürün yelpazesi olduğundan siz müşterilerimize hizmet verdiğimiz yazılımların arkasın da olup kullanıcıların aklındaki soru işaretlerini gidermek için hazırladığımız Bayt Capital Eğitim Videoları bulunmaktadır.  Bu eğitim videoları içeriğinde, yeni firma oluşturma, Kullanıcı Ve Kullanıcı Yetkileri Tanımlama, Seçim Pencereleri, Fatura Parametreleri, Cari Parametreleri ve Stok Parametreleri vb. başlıkları altında toplanmıştır.

Bay. T Entegre Fiyatları

Bayt Entegre  Fiyatları İşletmeden işletmeye farlı bir fiyatlandırma sistemi vardır. Uludem teknolojiler olarak siz müşterilerimizi de göz önüne alarak bir fiyatlandırma paketleri yapmış bulunmaktayız.

Bayt Entegre Muhasebe Programları Kullananlar 

Bayt. T Entegre Muhasebe yazılımı, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni bilgi giriş alanları ekleyebilir, bu bilgileri program içinde kullanabilir ve raporlar alabilirsiniz. Form tasarım programı ile ekranlarınızın tasarımını müşteri istediği gibi dizayn edip, istemediğiniz alanları kaldırabilirsiniz.

Bayt Bayi Girişi Nasıl Yapılır?

Bayt bayi girişi nasıl yapılır? Sorusunun cevabını bulmak için doğru yerdesiniz. Bay-t.com.tr internet sitesini incelemeniz gerekir ve verilen aşamaları sırası ile yapmanız ve istenilen bilgileri zamanında girmeniz gerekmektedir.

  1. Ana sayfa
  2. Bayi Girişi
  3. Bayi Kodu
  4. Bayi Şifresi
  5. Giriş Yap

Bayt Entegre Kurulumu 

Bayt Pratik ’den Bayt Entegre geçişi için ihtiyaç olan yazılımları Bayt Entegreden satın almak gerekmektedir

Bay Yazılım

Bay yazılım; Hızlı, güvenilir ve son derece enerjik bir yapıya sahip olan bilgisayar firmasında yazılım alanında faaliyet gösteren Bay yazılım şirketimiz yapılanmasını bu dinamizme ayak uyduracak şekilde düzenlemiştir.

Bayt Entegre

Bayt Entegre müşterilerinin, Bayt EntegrePro ya geçiş için öncelikle geçiş ücreti ödeyerek EntegrePro lisansına sahip olmaları gereklidir. Datalarında güncel olması için, Bayt Entegre’nin güncel halinde dataları bir defa açarak raporlar ve indexlerin güncellenmesini sağlayın. Bu şekilde Bayt Entegre ve datalar güncellenmiş olacaktır.

Bay. T Pratik

Bay.T pratik firmalarda önce Kobiler için hazırladığımız BAY. t Entegre serisinin on binlerce kişi tarafından zevki ile kullanılmasını sağlamış, her zaman, BAY. t Entegre kadar detaylı programa gerek duymayan işletmelere, ekonomik çözüm sunmak amacıyla, temel ticari ihtiyaçları karşılayan BAY.t Pratik serisini oluşturmuştur. BAY.t Pratik yazılımı, Entegre dizisi ile aynı kod yapısını, sql veri tabanı ve programı kalitesine sahiptir