Ana içeriğe geç

B2B YAZILIMI

B2B yazılımı içeren yazılımı işletmelerin karşılıklı alışverişlerine önemli katkısı olmaktadır. İşletmelerin etkinliklerini devamı için gereken ürünleri bu yazılımlar sayesinde rahatça bulmaktadır. B2B yazılımı web sitesi şeklinde olabileceği gibi, mobil uygulama şeklinde de görülmektedir.

B2B Yazılım Fiyatları   

B2B Yazılım Fiyatları İşletmeden işletmeye farlı bir fiyatlandırma sistemi vardır. Uludem teknolojiler olarak siz müşterilerimizi de göz önüne alarak bir fiyatlandırma paketleri yapmış bulunmaktayız.

B2B Özellikleri

B2B Özellikleri, işletmeler arası kullanılan internet siteleri müşterilerin sorularını cevaplayabilmelidir. Yeni internet kullanıcılarını, ilk kez siteye gelen müşterileri, ürünleri iyi bilen eğitim seviyesi yüksek kullanıcıları cezbeden bir yapıda olmalıdır. B2B Özellikleri ilk kez sitenize gelen kullanıcılar için ilgilerini çekecek içerikler üretmelisiniz

B2B Sistemini Kurmak

B2B sistem kurmak için gerekli olan firmamızın verimli bir şeklide çalışmasını sağlamaktadır. B2B Sistem Kurmasının Tedarik pazarının oluşturulması için en ideal yazılımlar arasında yer alır. Bayilere hâkim olmak için b2b yazılımı tercih edilmektedir. Bu sistem web sitesi üzerinden veya mobil uygulama üzerinden kodlanarak aktif hale gelebilmektedir.

B2B Sistem

B2B Sistem bir firmadan diğer bir firmaya yapılan e- ticaret iş modelidir diyebiliriz. Nitekim B2B Sistem işletmeler,  tedarikçileri, bayileri ve müşterileri ile B2B yazılım çözümleri üzerinden iş süreçlerini anlık ve etkin şekilde yönetebilmektedir.