Ana içeriğe geç

BAYT API

Bayt api, Bayt Capital api entegrasyonu sayesinde Bayt Capital’da  yer alan ürünlerinizi  Bayt Capital  api servisleri üzerinden anlık panelimize  çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde vb. pazar yerlerine aktarılmış olur. Bayt api panelimizde aktarılan ürünlerinizin, herhangi bir ticaret programlarına aktarımı gerçekleşebilir.

Bay- t Entegre Kullanım Kılavuz                                                                                                                     

 Bay- t Entegre Kullanım Kılavuz, Bayt Entegre ile KOBİ’ler; firmalarda yaşanan tüm ticari faaliyetlerini birebir yaşanan gerçeklikle, kolayca uygulayabilir, arzuladıkları alternatiflere göre analizlerini yapabilir, zamanında ve doğru karar alabilirler. BAY.t Entegrenin tümleşik yapısı sayesinde, veriler sisteme girildiğinde ilgili tüm bölümlere entegrasyon sağlanır ve bu yapı ile iş süreçleriniz etkinlik ve hız kazanır.

Bay T Entegre Fiyatları

Bay- T Entegre Fiyatları ile bilgiler şu şekildedir. Bayt Entegre,  yazılımına sahip olmak isteyen müşterilerimiz için fiyatları Uludem teknolojiler olarak siz müşterilerimizi de göz önüne alarak bir fiyatlandırma paketleri yapmış bulunmaktayız

Bayt Bayi Girişi Nasıl Yapılır?

Bayt bayi girişi nasıl yapılır? Sorusunun cevabı aramak için tam da doğru yerdesiniz Bay-t.com.tr web sayfasını ziyaret etmeniz ve verilen adımları sırası ile yapmanız ve istenilen bilgileri zamanında girmeniz istenilmektedir.

  1. Ana sayfa
  2. Bayi Girişi
  3. Bayi Kodu
  4. Bayi Şifresi
  5. Giriş Yap

Bayt Entegre indir

Bayt Pratik ’den Bayt Entegre geçişi için ihtiyaç olan modülleri Bayt Entegre satın almak gerekmektedir.

Bay.T Pratik

Bay.T pratik İşletmemiz önce Kobiler için hazırladığımız BAY. t Entegre serisinin on binlerce kişi tarafından beğeni ile kullanılmasını sağlamış, ileri ki zaman da, BAY. t Entegre kadar detaylı yazılıma ihtiyaç hissetmeyen işletmelere, Ekonomik çözüm sunmak amacıyla, temel ticari ihtiyaçları karşılayan BAY.t Pratik serisini oluşturmuştur. BAY.t Pratik yazılımı, Entegre serisi ile aynı kod yapısını, sql veri tabanı ve program kalitesine sahiptir.